Правила ekomora

ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ, ЗАБОРОНЕНІ ДО ПУБЛІКАЦІЇ

Оголошення з наступного списку не дозволяються розміщувати на EKOMORA:

1. Продаж товарів і надання послуг, заборонених чинним законодавством. Товари, заборонені до продажу та/або вилучені з цивільного обороту.
2. Предмети, продавати які користувач не має права. Заборонено продаж товарів і надання послуг, за якими на адресу Адміністрації був направлений офіційний запит від правовласника ТМ (торгової марки) або власника патенту.
3. Будь-яка зброя (комплектуючі та аксесуари до неї, боєприпаси до зброї, компоненти спорядження патронів для зброї), включаючи пневматичну і сигнальну зброю, крім антикварної. Якщо ніж, лук, арбалет та інші види метальної зброї не є холодною зброєю, Вам необхідно прикріпити до оголошення сертифікат або висновок МВС про те, що цей товар не є холодною зброєю. Також вказати в описі оголошення ГОСТ, ТУ і призначення ножа, лука, арбалета або іншого виду метальної зброї так само, як це вказано у сертифікаті. Згідно ЗУ "Про ліцензування видів господарської діяльності" всі пропозиції виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї тощо повинні мати ліцензію в описі оголошення або у вигляді фото.
4. Бойові транспортні засоби.
5. Спеціальні технічні засоби для зняття інформації з каналів зв'язку, інші засоби негласного отримання інформації; предмети, пов'язані з діяльністю правоохоронних органів (радіоелектронні та спеціальні технічні засоби).
6. Антирадари, рамки-шторкиантипрослушки, антижучки, засоби, що запобігають прослуховуванню, детектори жучків і подібні технічні пристосування.
7. Засоби активного та пасивного захисту (електрошокові пристрої, газові балончики, газові пістолети, зброя з гумовими кулями, світлошумові ефекти, сигналізатори, гумові кийки, наручники), спеціальні засоби, що містять препарати сльозогінної та подразливої дії, які відносяться до спеціальних засобів активної оборони, що застосовуються правоохоронними органами.
8. Митний конфіскат.
9. Товари медичного призначення, лікарські препарати, ветеринарні препарати, деякі біологічно активні добавки (ТМ Ліда, Далі, Міазомі, Баша; Тонгкат)стероїди, анаболіки, віагра. Якщо ви продаєте БАДи, обов'язково зазначайте в тексті оголошення той факт, що препарат є біологічно активною добавкою.
10. Людські органи, донорські послуги (здам/куплю кров/сперму та подібне).
11. Послуги сурогатного материнствагрудне молоко.
12. Вибуховіпіротехнічні речовини та матеріали, крім побутових піротехнічних виробів.
13. Наркотичні, психотропні речовини, отрути, отруйні речовини та їх замінники, а також рослини (в тому числі, їх насіння, включаючи, але не обмежуючись, насіння конопель (Cannabis)) і інгредієнти, використовувані для їх приготування. Галюциногенні рослини, гриби і похідні з них продукти.
14. Тварини, рослини і комахи (в тому числі опудала та частини тварин), занесені до Червоної Книги України та Міжнародної Червоної книги, а також спіймані у дикій природі. Оголошення про продаж тварин, вирощених у розплідниках, але включених до Міжнародної Червоної книги, список міжнародної конвенції СІТЕС, а також окремих категорій тварин (леви, тигри, ведмеді, жирафи, мавпи, слони, лисиці) має обов'язково містити: правильне і повне найменування тварини, назву розплідника і / або посилання на офіційний сайт розплідника. Адміністрація має право запитувати додаткову інформацію на свій розсуд. У разі ненадання запитуваної інформації, Адміністрація має право відхилити або видалити відповідне оголошення.
Не допускаються на EKOMORA тварини для притравки, тварини для контрольно-випробувальних станцій.
15. Клони додатківпіратські оптичні носії з нелегальними копіями фільмів, музики, ігор.
16. Налаштування піратського ПЗ, продаж пристроїв з піратським ПЗ, кардшейрінг.
17. Контрабандні товари та крадене майно.
18. Транспортні засоби, що знаходяться у розшуку; без документів.
19. Державні нагороди, відзнаки про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
20. Іноземна валюта та/або інші валютні цінності (за винятком продажу для нумізматичних цілей).
21. Підроблені грошові знаки та підроблені знаки поштової оплати.
22. Акції та інші цінні папери, що належать третім особам.
23. Діючі (у тому числі з вичерпаним терміном дії) або які мають силу державні посвідчення особи та документи будь-яких країн світу (паспорти, id-картки, посвідчення водія, студентські квитки, залікові книжки, дипломи, проїзні квитки, іменні квитки на футбол, перепустки, дозволи, сертифікати, ліцензії, документи на транспорт, оформлені, іноземні (як активовані, так і не активовані) сім-карти та т. п.), а також бланки цих документів.
24. Послуга відмотування/намотування пробігу автомобіля, а також приладів.
25. Офіційні бланки, форми суворої звітності.
26. Готові дипломні, курсові, магістерські роботи, конспекти лекцій.
27. Спамерські бази, товари та послуги, які можуть сприяти несанкціонованій розсилці. Парсинг: пропозиція послуг і програмного забезпечення.
28. Бази даних, що містять персональні дані (анкетні).
29. Матеріали, що містять державну, банківську або комерційну таємницю.
30. Матеріали, що порушують таємницю приватного життя чи зазіхають на честь, гідність та ділову репутацію громадян та юридичних осіб.
31. Алкогольні напої; тютюнові вироби; самогонні апарати; продукція, що містить етиловий спирт.
32. Продукти харчування з вичерпаним терміном придатності.
33. Аукціони, ставки, торги крім окремих розділів.
34. Інформація про сумнівні фінансові послуги (наприклад, «Кредит за годину. Без застави та поручителів»; «Продаж/обмін підтвердженого податкового кредиту»; «Допомога в платіжних системах» тощо).
35. Шахрайство, вимагання, прохання чи пропонування матеріальної допомоги та підтримки в будь-якій формі, у тому числі оголошення «стану спонсором», «шукаю спонсора», «надам матеріальну підтримку», «шукаю матеріальну підтримку», «комерція» та подібне.
36. Універсальні ключі (для вхідних дверей, для різних замків).
37. Предмети із зображенням нацистськоїкомуністичної символіки, крім антикваріату в рубриці Колекціонування.
38. Ікла моржабивні слонамамонтазуб кита (кашалота)дорогоцінні метали (продаж, покупка), дорогоцінне каміння (необроблені, оброблені, в т.ч. кабошони) і напівдорогоцінне каміння (необроблені, оброблені, в т.ч. кабошони) не в виробі.
39. Пропозиції, товари/предмети, пов'язані з окультною тематикою (привороти, заклинання, гадання, сатанізм, ритуали, чаклунство, відьми, магія, зцілювання, екстрасенси тощо), а також особисті рукописи з цієї тематики.
40. Інформація, єдиною метою якої є просування інших інтернет-ресурсів або інтернет-магазинів (немає товару/послуги та його опису; або перераховані всі товари, які продаються в цьому магазині.
41. Розміщення оголошень про рекламу оффлайн-магазинів.
42. Матеріали, які можуть використовуватися як наклеп на людину або групу людей. Заклики до страйку, протесту, пропозиції взяти участь у будь-яких лотереях, мітингах тощо.
43. ​​Браконьєрські інструменти та обладнання (електровудки, сітки, капкани та подібне знаряддя), а також послуги з їх виготовлення.
44. Облікові записи месенджерів (ICQ, Skype тощо), адреси електронної пошти, акаунти соціальних мереж, он-лайн гри WOT.
45. Послуги, пов'язані з пропозицією допомоги в системах азартних ігор, які містять парі. А також акаунти азартних ігор, парі на спорт та інші.
46. Сексуальні послуги, проституція, будь-які послуги інтимного характеру, види масажу: еротичний, боді, лінгама, тантричний. Також будь-які товари інтимного (сексуального) призначення.
47. Сумнівні пропозиції роботи, в тому числі в мережі Інтернет, без вказівки фізичної адреси і прямих контактів роботодавця (робота для всіх, обробка електронної пошти на дому, робота без вкладень, пасивний дохід і подібне).
48. Пропозиції роботи в нічних клубах за кордоном; веб-моделями; пропозиції послуг свінгер-клубів; ескорт-послуги; перекладачі/перекладачки в шлюбні агентства; збирання ручок вдома та інше.
49. Інформація з пропонуванням агентської діяльності (агент ПриватБанку), торгового представництва або будь-якої іншої діяльності, яка вимагає вербування інших членів, субагентів, субдистриб'юторов, пропонування заробітку на фондових ринках, навчання та діяльності трейдера (Форекс-трейдинг, MMCIS та інше), участі у фінансових пірамідах, сумнівних способах отримання прибутку, а також пов’язане із цим навчання.
50. Інформація з пропонуванням франчайзингу, багаторівневого (мережевого) маркетингу (Avon, Faberlic та інше), крім розділу Бізнес та послуги.
51. Нерухомість: пропозиції від так званих «інформаційних» агентствЗверніть увагу: чітке зазначення ​​інформації про агентство (назва компанії та контактні дані) є обов'язковою умовою для користувачів, що представляють агентство нерухомості. Якщо ця інформація не зазначена в оголошенні, Ваш обліковий запис може бути заблоковано.
52. Пропонування послуг з працевлаштування, згідно ЗУ «Про зайнятість населення». Дозволяються тільки безкоштовні для претендента пропозиції послуг посередників з працевлаштування в Україні. Всі пропозиції від посередників щодо працевлаштування за кордоном повинні мати відповідну ліцензію або наказ Міністерства соціальної політики України. Номер та серія ліцензії або дата та номер наказу обов'язково зазначаються в описі оголошення.
53. Інформація про різнорідні особисті речі та предмети в одному оголошенні. Некоректно: «Продаю сукню і черевики», «Продам телевізор і холодильник», «Продаю все, що на фото» тощо. Допускається інформація про один предмет в одному окремому оголошенні або кілька предметів в одному оголошенні, коли всі вони продаються комплектом за одну ціну.
54. Будь-які нові оголошення про знайомство, дружбу, легкі стосунки, а також адміністративні панелі сайтів знайомств.
55. Шпаргалки (годинники-шпаргалки, ручки-шпаргалки та інше).
56. Пропозиції поповнення рахунку мобільного номера телефону за допомогою переказу коштів, нарахування бонусів.
57. Пропозиції послуг ручного та програмного розміщеннярозсилка оголошень на будь-яких ресурсах, а також вакансії на цю посаду.
58. Товари/послуги, що зазіхають на територіальну цілісність і недоторканність України, а також згадка та/або символіка т.з. "ЛНР " та "ДНР".
59. Продаж політичних партійгромадських організацій і фондів.
60. Індивідуальний броньований захист: бронежилети (різних типів та класів захисту), захисні каски (різних типів та класів захисту), куленепробивні щити, жорсткі захисні елементи (бронепластини окремо), чохли до бронежилетів тощо.
61. Коробки від планшетівмобільних телефонівноутбуків, порожні гарантійні талони без пропозиції продажу самого девайсу.
62. Послуги, які передбачають консультування, посередництво, допомогу і т.д. в питаннях в'їзду на територію проведення АТО і тимчасово окупованих територій.
63. Запис до електронної черги для отримання біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон, паспорта в формі ID-карти, прискорення отримання зазначених документів, консультування щодо отримання таких документів та інші послуги, в тому числі посередницькі, пов'язані з оформленням зазначених в даному пункті документів.
64. Послуги з набивання, відновлення, заміни і т.д. VIN-кодів (ідентифікаційних номерів) транспортних засобів, двигунів, шасі, кузовів, продаж/виготовлення дублюючих табличок з VIN-кодом, наклейок з VIN-кодом.
65. Промокоди (право на придбання товарів/послуг зі знижкою або на спеціальних умовах), коди/посилання для участі в реферальних програмах.
66. Пристрої та прилади для несанкціонованого втручання в роботу або несанкціонованого використання телекомунікаційних мереж, пристроїв обліку електричної енергіїгазуводопостачання (в т. ч. пристрої, що зупиняють або спотворюють роботу лічильників).
67. Неіснуючі товари/послуги, які об'єктивно не можуть бути об'єктами цивільного товарообігу (наприклад, казкові тварини, герої легенд, душа людини, карма).

Відхиляються оголошення, що містять наступне:

1. Будь-які предмети і послуги, що не відповідають основам правопорядку та моралі.
2. Пропаганда та/або заклики до насильства, расової ненависті, протиправних дій.
3. Еротика, порнографія, в т.ч. фото еротичного чи порнографічного змісту.
4. Дискримінація за національною, расовою, релігійною, статевою та іншими ознаками.
5. Ненормативна лексика, а також образливі вислови, в т.ч. расистського та релігійного спрямування.
6. Опис та/або коментарі щодо будь-яких способів шахрайства та/або вимагання.
7. Інформація, написана транслітом.
8. Інформація, написана будь-якою іноземною мовою, крім державної та російської (в окремих випадках допускається англійська мова).
9. Численні орфографічні помилки, які спотворюють зміст і вводять в оману.
10. Оголошення не має змісту.

При регулярних порушеннях публікації оголошень обліковий запис блокується без попередження.

ЧОМУ КАБІНЕТ КЛІЄНТА ЗАБЛОКОВАНО?

Можливі причини блокування профілю:

  • Дублювання. Тобто створення більш ніж одного профілю від однієї фізичної чи юридичної особи (крім партнерів ekomora.com).
  • Систематичні порушення. Регулярна публікація оголошень, що порушують Правила, Умови та / або знаходяться в списку Товарів та Послуг, заборонених до публікації
  • Порушення законодавства.
  • Помічена підозріла активність в профілі. Щоб ваші дані не потрапили в руки недоброзичливців, ми обмежуємо доступ до профілю. У цьому випадку повернути доступ до вашого профілю може тільки Служба підтримки.Новини

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
07.02.2019

Важлива інформація для клієнтів та партнерів офлайнової/онлайнової торгової платформи ЕКОМОРА

Статті

Ekomora
час роботи:
24/7
380503399665
380983399665
Івано-Франківськ
У вашому кошику Перейти у кошик
товарів 0
на суму 0 грн